• Kategorie
  • Szukaj
  • Wzorniki kształtów i profili

Wysokiej klasy wzorniki kształtów i profili. Idealne do profesjonalnych prac. Tylko renomowani producenci i tylko sprawdzone modele. W naszej ofercie przygotowaliśmy szereg najpopularniejszych modeli, cenionych w całej branży. Poniżej wszystkie modele wzorników w sklepie:

Po co mi wzorniki kształtów i profili?

Wzorniki to przenoszenia kształtów pomogą w pracach monterskich i wszelkich instalacjach. Przydatne podczas przenoszenia nieregularnego ukształtowania na powierzchnie. Ułatwią i przyspieszą pracę. Świetne do układania mat, podłóg, kreślenia półek i regałów oraz kładzenia płytek i wykładzin. Pomagają w wykreśleniu odpowiedniego kształtu na każdej powierzchni. Świetne przy ustalaniu miejsc na otwory do wywiercenia.

Podobnie z wzornikami profili - ułatwią pracę podczas ustalania kątów i odpowiedniego ułożenia półek, płytek, podłóg i listew. Znacznie przyspieszają wymierzenie i pomagają zrobić to znacznie dokładniej. Wzorniki profili w naszym sklepie, to tylko modele, z których sami korzystaliśmy, i które cenią ludzie w branży!

Jak wybrać odpowiedni wzornik kształtów i profili?

Tutaj nie będzie zaskoczenia - należy najpierw ustalić do czego będą używane, a następnie wybrać wzorniki zbierające najlepsze opinie i recenzje. Dostajesz gwarancję, że sprzęt posłuży długo i spełni zadania, do których został stworzony. Tylko w ten sposób dajesz sobie pewność najlepszego wyboru.

Ile kosztuje wzornik do przenoszenia kształtów?

Ceny mogą być absolutnie różne. U nas najtańszy wzornik do przenoszenia kształtów, kupisz za nieco ponad 13 złotych. Znajdziesz u nas także droższe modele. Najbardziej popularny jest wzornik Wolfcraft, który możesz dostać już za około 53 złote!

Zobacz inne narzędzia ręczne w naszym sklepie!