• Kategorie
  • Szukaj
  • Mieszadła budowlane do zapraw i farb

Mieszadła budowlane do farb, zapraw murarskich, klejów, wylewek i innych płynnych substancji, stosowanych podczas prac budowlano-wykończeniowych. Mieszadło, to najczęściej odpowiednia końcówka, dobrana według zastosowania i maszyny, do której będzie stosowana. Wszystkie rodzaje mieszadeł dostępne są poniżej:

MIESZADŁO DO ZAPRAW 140*600*14
Produkt niedostępny
Mieszadło 120 mm, podciągające
Mieszadło 120 mm, podciągające
Produkt niedostępny
Mieszadło 140 mm, podciągające
Mieszadło 140 mm, podciągające
Produkt niedostępny
Mieszadło 610 x 160 mm, gwint M14
Mieszadło 610 x 160 mm, gwint M14
Produkt niedostępny
MIESZADŁO DO GIPSU C-75 09025V VOREL
Produkt niedostępny

Wszystkie mieszadła budowlane

W naszym sklepie znajdziesz mieszadła budowlane do wszystkich zastosowań. Od mieszadeł do zapraw, przez uniwersalne miksery budowlane, mieszadła do gipsu i zaprawy, farby i kleju, mieszadła spiralne i do zapraw ciężkich. W naszej ofercie znajdziesz każdy typ końcówki mieszającej i miksera, jakiego potrzebujesz.

Jak wybrać mieszadło?

Mieszadła budowlane mają szereg właściwości, które warto sprawdzić przed zakupem. Każdy typ mieszadła przeznaczony jest do innego rodzaju zaprawy, kleju lub substancji. Podobnie średnica - różne modele mieszadeł budowlanych, mają różną średnicę i warto zweryfikować ją przed zakupem.

Mieszadło należy zawsze kupować do danego zadania. Jeżeli potrzebujesz zmieszać zaprawę murarską, kup mieszadło przeznaczone do zapraw. W przypadku potrzeby zmieszania farby, szukaj mieszadła do farby.

Mieszarki do różnych zastosowań

Mieszadła, miksery i mieszarki w sklepie mpm-24.pl, to dobry wybór i jakościowe produkty. Wszystkie oferowane przez nas modele, pochodzą od sprawdzonych i cenionych producentów i posiadają szereg cech, ułatwiających pracę. Końcówki mieszające są dostosowane do wielu różnych modeli urządzeń.

Łatwo je wymienić na inną końcówkę, a wysoka jakość materiałów stosowanych przy produkcji, to gwarancja, że mieszadło spełni swoje zadanie przez długie lata.

Ile kosztują dobre mieszadła budowlane?

Mieszadła to niedrogie akcesoria. Ceny mieszadeł zaczynają się od około 5 złotych, mówimy wówczas o mieszadłach  do farb, gładzi i klejów. Za kilkanaście złotych możesz kupić mieszadła ocynkowane lub podwójne. Za kilkadziesiąt złotych można kupić mieszadła podwójne i potrójne, wykonane z najlepszych materiałów albo też zestawy mieszadeł do różnych zastosowań.

Co z innymi narzędziami budowlanymi i murarskimi?

Zajrzyj do kategorii narzędzia murarskie i wykończeniowe. Tam znajdziesz wiele typów i modeli narzędzi do różnych prac oraz zastosowań. W razie jakichkolwiek pytań, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji i pomogą wybrać właściwe narzędzia, do właściwych zadań!