• Kategorie
  • Szukaj
  • Gogle i okulary ochronne

W wielu miejscach pracy oczy są narażone na wiele poważnych uszkodzeń wzroku spowodowanych m. in. cząstkami pyłu, chemikaliów, płynów oraz odpryskami ciał stałych występujących podczas szlifowania, piłowania, wiercenia oraz innych prac technicznych.Podstawowymi środkami ochrony wzroku dostępnymi w naszym sklepie są okulary i gogle ochronne oraz przyłbice i osłony dla twarzy. Wszystkie znajdziesz poniżej:

Jaką ochronę wzroku znajdę w sklepie?

Oczywiście okulary ochronne i gogle, ale również przyłbice i okulary ochronne przyciemniane. Gogle wyposażone w elastyczną gumkę pozwalają na bezproblemowe dopasowanie się do użytkownika. Dodatkowy komfort dodają otwory po bokach zapobiegające parowaniu.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze gogli i okularów ochronnych?

Ważnym jest by produkty były wykonane z jak najlepszych materiałów aby spełniały swoją rolę nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Odpowiednio dostosowana osłona dla twarzy zapewnia wygodę oraz lepszą funkcjonalność. Dodatkową ważną funkcją jest filtr w, który wyposażone są okulary ochronne. Certyfikat CE zapewnia unijną gwarancje bezpieczeństwa.

Tradycyjnie, najważniejsze przy wyborze odpowiednich gogli i okularów ochronnych, jest ich przeznaczenie. Najpierw należy zapoznać się do czego mają służyć, a dopiero potem zastanowić, jaki model będzie odpowiedni. Jeżeli nie masz pewności - skontaktuj się z nami, pomożemy w wyborze!

Ile kosztują gogle ochronne i przyłbice?

Cena może być bardzo różna. W naszym sklepie najtańsze białe gogle ochronne kupisz za nieco ponad 4 złote! Dostaniesz także bardziej zaawansowane modele za kilka i kilkanaście złotych. Przyłbice natomiast możesz kupić za kilka złotych - w przypadku modeli bez certyfikatu. Przyłbice z odpowiednim certyfikatem kosztują maksymalnie około 40 złotych.