• Kategorie
  • Szukaj
  • Przebijaki

Przebijaki, jak sama nazwa wskazuje, służą do przebijania otworów w różnych materiałach. Przebijaki są szeroko stosowane w przemyśle, rzemiośle, budownictwie oraz w domowych warsztatach do wykonywania otworów o różnych średnicach i głębokościach. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór przebijaków od renomowanych producentów. Pełna oferta dostępna jest poniżej:

PRZEBIJAK 300MM YT-4705 YATO
Produkt niedostępny
PRZEBIJAK DO SKÓRY-20 MM YT-35868 YATO
Produkt niedostępny
PRZEBIJAK DO SKÓRY-21 MM YT-35869 YATO
Produkt niedostępny
PRZEBIJAK DO SKÓRY-22 MM YT-35870 YATO
Produkt niedostępny
PRZEBIJAK DO SKÓRY-23 MM YT-35871 YATO
Produkt niedostępny
PRZEBIJAK DO SKÓRY-24 MM YT-35872 YATO
Produkt niedostępny
PRZEBIJAK DO SKÓRY-25 MM YT-35873 YATO
Produkt niedostępny
Przebijak z ochraniaczem 19 x 300 mm
Produkt niedostępny

Przebijaki dla profesjonalistów i amatorów

Przebijaki są dostępne w różnych formach i rozmiarach, aby sprostać różnym potrzebom użytkowników. Najczęściej wybierane modele przebijaków w naszym sklepie, to przebijaki do skóry oraz modele z ochraniaczem. Często szukane są również przebijaki murarskie i przebijaki rurkowe.

Oferujemy szereg akcesoriów o różnych rozmiarach, aby łatwiej było wybrać model do konkretnego zastosowania. Nie masz pewności, który przebijak będzie właściwy? Napisz lub zadzwoń do nas, a na pewno pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.

Szukasz innych narzędzi traserskich? Sprawdź rysiki i znaczniki traserskie. Mamy także punktaki, wybijaki i przecinaki traserskie. Zobacz także wszystkie narzędzia traserskie.