• Kategorie
  • Szukaj
  • Gąbki

Profesjonalne gąbki do różnych zastosowań! Szeroki wybór gąbek porowatych, glazurniczych oraz filców do pac. W naszej ofercie znajdziesz różne wymiary i grubości oraz egzemplarze o różnym stopniu twardości. Wybór dobrych gąbek przyspieszy pracę, pozwoli zachować czystość stanowiska oraz czyste ręce podczas fugowania! Poniżej znajdziesz wszystkie modele, jakie mamy do zaoferowania:

Jakie gąbki znajdę w waszym sklepie?

Mamy dokładnie to, czego potrzeba przy pracach budowlanych. Nie stawiamy na ilość, ale na jakość. Mamy dla Ciebie wysokiej jakości gąbki porowate miękkie, twarde, hydrochłonne, glazurnicze. Mamy nawet różnego rodzaju wymienne filce do pac, w różnych wymiarach i o różnej grubości. Nasza oferta jest nieustannie rozbudowywana i co rusz staramy się umieścić w niej szereg nowych produktów.

Po co mi gąbka glazurnicza?

Gąbki glazurnicze są perfekcyjnym akcesorium przy pracach wykończeniowych. Dzięki dużej chłonności i powierzchni chłonnej, świetnie usuwają resztki masy fugowej i szereg innych zabrudzeń powstających podczas pracy z glazurą. Gąbki do glazury świetnie oczyszczą płytki, elementy glazurowane i terakotę po fugowaniu, wykańczaniu i poprawkach. Dobra gąbką po prostu zaoszczędzi czasu, pozwoli szybciej i lepiej wykonać zadanie!