• Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia i akcesoria malarskie

Malowanie to praca wymagająca precyzji, dobrego planowania i wysokiej jakości. Inaczej efekt będzie niewystarczający. W naszej ofercie znajdziesz wszelkie akcesoria malarskie, jakie mogą być przydatne podczas pracy. Mamy akcesoria do malowania małych i wielkich powierzchni każdego rodzaju. Poniżej znajdziesz wszystkie produkty z oferty:

Jakie akcesoria do malowania macie w ofercie?

Mamy wszystko czego Ci potrzeba! Podzieliliśmy wszystkie narzędzia malarskie na przejrzyste kategorie. Znajdziesz u nas typowe sprzęty do malowania ścian - pędzle o różnych wymiarach, wałki, kuwety, wiadra i kratki. Mamy też szereg akcesoriów i narzędzi do zabezpieczania podczas prac malarskich - samoprzylepne taśmy malarskie, ochronne folie malarskie. Przygotowaliśmy też szereg pomocniczych akcesoriów - kije teleskopowe, oraz coś co przyda się podczas dużych prac - agregaty i pistolety malarskie!

Jak wybrać akcesoria do malowania?

Wybór narzędzi do prac malarskich powinien rozpocząć się od rozeznania. Wszystko zależy od tego, jaką powierzchnię chcesz malować - ważny będzie metraż, rodzaj malowanej powierzchni, dostęp do zakamarków, a także ewentualne elementy poboczne, które należy zabezpieczyć. Dopiero po rozeznaniu, należy dobrać odpowiedni sprzęt - pędzle różnego rodzaju, wałki, ewentualne kije teleskopowe, jeżeli powierzchnia będzie bardzo wysoka.

Zabezpieczenie mebli i wszystkich elementów, których nie można wynieść z pomieszczenia, a należy zabezpieczyć, również trzeba odpowiednio obejrzeć. Dopiero wtedy można dobrać właściwe folie lub plandeki, dopasować taśmy samoprzylepne i zacząć zabezpieczanie terenu!

Jakie akcesoria malarskie polecacie?

Tworząc ofertę i wybierając do niej produkty, kierujemy się jakością, własnymi doświadczeniami i odczuciami użytkowników. Stawiamy na sprawdzonych producentów akcesoriów do malowania - Dedra, NEO, Top Tools, Vorel, czy Yato, to firmy, które możemy z czystym sumieniem polecić, bo sami z nich korzystamy!

Co z gwarancją i jakością?

Korzystając z naszej oferty, nie musisz martwić się ani jednym, ani drugim. Wszystkie narzędzia do malowania są objęte gwarancją producentów. Szczegóły znajdziesz w poszczególnych produktach. Co do jakości? Ręczymy za nią! Sami używamy tych akcesoriów, do malowania różnych elementów i powierzchni. Nie oferujemy nic, czego sami nie będziemy pewni. Jeżeli nie masz pewności, które akcesorium wybrać - napisz lub zadzwoń, a chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze!