• Kategorie
  • Szukaj
  • Agregaty malarskie, agregaty do malowania, pistolety do agregatów malarskich, elektryczne pistolety malarskie

 

Agregaty malarskie to urządzenia tłoczące i sprężające farbę bez użycia powietrza. Dzięki nim możemy szybko pokryć dużą powierzchnię przy niewielkich stratach farby co czyni je narzędziem bardzo przyspieszającym prace budowlane.

Agregaty malarskie

Wszelkiego rodzaju prace budowlane powinny przebiegać możliwie jak najszybciej. To właśnie dlatego budowniczy bardzo często podczas pracy wykorzystują niestandardowe urządzenia, które mają przyśpieszyć wykonywanie obowiązków zawodowych. Do takich sprzętów należą właśnie agregaty malarskie, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego z narzędziami MPM-24.

Agregaty do malowania – czym są?

Podczas podstawowego remontowania domu czy mieszkania zazwyczaj ściany malujemy z wykorzystaniem wałków i tradycyjnych pędzli. Nie da się jednak ukryć, że taka praca w większych pomieszczeniach może być bardzo żmudna i czasochłonna. Agregaty do malowanie to profesjonalne urządzenia, za pomocą których można w krótkim czasie pokryć farbą duże fragmenty ściany, sufitu czy każdej innej powierzchni. Farba najpierw jest przez urządzenie pompowana, a następnie sprężona, po czym następuje wytrysk pod dużym ciśnieniem przez niewielki otwór.

Agregaty malarskie składają się z dwóch podstawowych elementów – pompy i silnika, które są zamontowane na jednej ramie lub w jednej obudowie. Za pomocą przewodu są one połączone z dyszą, której zadaniem jest dostarczanie farby. Obok dyszy znajduje się także pojemnik, do którego wlewana jest farba. Obecnie produkuje się agregaty do malowania w dwóch wariantach – membranowe oraz tłokowe.

Kup agregaty i pistolety do agregatów malarskich w sklepie internetowym MPM-24.pl

W naszym sklepie internetowym z narzędziami dla profesjonalistów znajdziesz wysokiej jakości agregaty malarskie wyprodukowane przez firmę Yato, która od wielu lat cieszy się dużym uznaniem zarówno wśród domowych majsterkowiczów, jak również wśród specjalistów pracujących w profesjonalnych firmach budowlanych i zakładach malarskich. W ofercie mamy między innymi nowoczesne agregaty malarskie hydrodynamiczne, które zapewniają szybkie, wydajne i równomierne pokrycie farby już od pierwszej warstwy, a co więcej, cechują się jeszcze większą wydajnością niż tradycyjne agregaty wykorzystujące sprężone powietrze. Zużycie farby z urządzeniami hydrodynamicznymi jest od 10 do 15% mniejsze niż w przypadku standardowych modeli.

Naszym klientom możemy zaproponować również wszystkie niezbędne akcesoria do tych urządzeń, a przede wszystkim pistolety do agregatów malarskich. Proponowane przez nas wysokojakościowe akcesoria Yato zapewniają długie i wydajne użytkowanie.

Poręczne elektryczne pistolety malarskie w sklepie MPM-24.pl

Zależy nam na tym, by nasz asortyment spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego ofertę sklepu internetowego MPM-24.pl poszerzyliśmy o poręczne elektryczne pistolety malarskie, które znakomicie nadają się do malowania i lakierowania różnego rodzaju powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych.

Proponowane przez nas elektryczne pistolety malarskie cechują się dużym przepływem i wydajnością, a dzięki wbudowanej sprężarce nie wymagają zewnętrznego zasilania sprężonym powietrzem. Zostały także wyposażone w wygodny, ergonomiczny uchwyt, który ułatwia komfortowe nanoszenie farby oraz lakieru. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego MPM-24.pl.