• Kategorie
  • Szukaj
  • Przecinaki

Przecinaki, czyli narzędzia ułatwiające przecinanie i cięcie przeróżnych materiałów. Stosowane w pracach stolarskich, murarskich, szewskich i wszystkich, w których cięcie materiałów może być potrzebne. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór przecinaków dla profesjonalistów i amatorów. Pełna oferta jest dostępna poniżej:

Przecinak ślusarski 22 x 200mm
Produkt niedostępny
Przecinak ślusarski 25 x 300mm
Produkt niedostępny

Jakie przecinaki znajdę w sklepie?

W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę przecinaków o różnym zastosowaniu. Mamy klasyczne modele przecinaków, przecinaki z osłoną, przecinaki ślusarskie, murarskie, czy całe zestawy złożone z różnych modeli. U nas przecinak znajdzie każdy majsterkowicz, a także profesjonaliści.

Szeroki wybór przecinaków od renomowanych producentów

Stawiamy tylko na sprawdzone rozwiązania. Mamy przecinaki od znanych i cenionych firm. Znajdziesz u nas modele przecinaków od NEO, Stanley, Top Tools, Topex Vorel, czy Yato. Wszystko w najróżniejszych rozmiarach i konfiguracjach. Nie masz pewności, jak wybrać właściwie? Chętnie pomożemy!

Szukasz innych narzędzi traserskich? Sprawdź rysiki i znaczniki traserskie. Mamy także punktaki, wybijaki i przebijaki. Zobacz także wszystkie narzędzia traserskie.