• Kategorie
  • Szukaj
  • Pilniki i tarniki do drewna

W tej kategorii znajdziesz pilniki i tarniki do drewna i powierzchni drewnianych. Wszystkie egzemplarze zostały stworzone w taki sposób, aby nie uszkodzić delikatnej struktury drewna, a przy tym oddziaływać odpowiednio na jego kształt. Pełna oferta dostępna poniżej:

Pilniki do drewna

Pilnik do drewna to narzędzie ręczne składające się z metalowej płaskiej płytki z rowkami (zwanymi zębami) na jednej stronie. Zęby pilnika wytwarzają nierówną powierzchnię, co pozwala na wygładzanie i kształtowanie drewna. Pilniki mogą mieć różne kształty i rozmiary w zależności od zamierzonego zastosowania, takie jak pilniki płaskie, okrągłe, trójkątne itp.

Tarniki do drewna

Tarnik lub radełko do drewna to narzędzie służące do usuwania cienkich wiórów lub skrawków drewna. Składa się z ostrza umieszczonego w uchwycie, które można przesuwać wzdłuż powierzchni drewna, aby usunąć materiał i nadać mu żądany kształt.

Jakie pilniki i tarniki do drewna znajdę w sklepie?

W naszej ofercie przygotowaliśmy bogatą ofertę pilników i tarników do powierzchni drewnianych. Stawiamy tylko na renomowanych producentów NEO oraz Topex, aby zapewnić wysoką jakość i wytrzymałość w każdych warunkach. W razie problemów z wyborem odpowiedniego wariantu - służymy pomocą!

Co z innymi artykułami ściernymi? W odpowiedniej kategorii znajdziesz wszystkie pilniki i tarniki, natomiast w podkategoriach: pilniki i tarniki do metalu, pilniki do gipsu i łańcuchów oraz zestawy pilników i tarników. Mamy także inne narzędzia i akcesoria ścierne, jak osełki i kamienie, kostki i gąbki ścierne, papiery ścierne oraz krążki i taśmy