-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Zestaw do uszkodzonych śrub NEO TOOLS 11-923
Zestaw do uszkodzonych śrub NEO TOOLS 11-923. Narzędzia dla profesjonalistów i majsterkowiczów.
224.20
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Duża dostępność
|
Zamówienie telefoniczne: 627344743
Zestaw do uszkodzonych śrub NEO TOOLS 11-923
Zestaw do uszkodzonych śrub NEO TOOLS 11-923 to doskonałe narzędzie dla profesjonalistów oraz majsterkowiczów. Zawiera 40 elementów, które umożliwiają skuteczne wykręcanie uszkodzonych śrub, szpilek oraz nakrętek. Dzięki wysokiej jakości materiałom i przemyślanej konstrukcji, zestaw ten sprawdzi się w każdych warunkach.
Dlaczego warto wybrać zestaw NEO TOOLS 11-923?
Wysokiej jakości akcesoria, które są częścią zestawu, zostały przetestowane w laboratoriach, co zapewnia ich niezawodność i trwałość. Zestaw oferuje dwie możliwości użycia nasadek - za pomocą klucza lub pokrętła (grzechotki/adaptera) z kwadratem 3/8". Dzięki temu, praca z uszkodzonymi elementami jest znacznie łatwiejsza i bardziej komfortowa.
Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | NEO TOOLS |
| Model | 11-923 |
| Liczba elementów w zestawie | 40 |
| Wiertła do metalu | 10 szt. (2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12 mm) |
| Adapter na nasadki | ¼" Hex ->3/8" kwadrat |
| Wykrętaki do szpilek | 5 szt. |
| Wykrętaki do uszkodzonych nakrętek | 13 szt. (6-19 mm) |
| Wykrętaki do zerwanych śrub | 8 szt. (2-12 mm) |
| Materiał wykonania | CRV, CRMO, S2 |
| Waga | 1880 g |
| Kod EAN | 5906692015450 |
Podsumowanie
Zestaw do uszkodzonych śrub NEO TOOLS 11-923 to niezbędne narzędzie w każdym warsztacie. Dzięki różnorodności elementów oraz ich wysokiej jakości, praca z uszkodzonymi śrubami stanie się znacznie prostsza. Wybierz zestaw NEO TOOLS i ciesz się jego funkcjonalnością przez długie miesiące użytkowania.
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa narzędzi oraz elektronarzędzi oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):
* Przed użyciem dokładnie zapoznaj się z instrukcją obsługi. Niewłaściwe użytkowanie może prowadzić do obrażeń.
* Zawsze używaj okularów ochronnych i rękawic roboczych. Chronią one przed odpryskami i skaleczeniami.
* Upewnij się, że akcesoria lub osprzęt są odpowiednio zamocowane i dobrane do materiału. Nieprawidłowy dobór osprzętu może uszkodzić narzędzie lub spowodować obrażenia.
* Nie używaj elektronarzędzi w wilgotnym otoczeniu lub podczas deszczu. Istnieje ryzyko porażenia prądem.
* Sprawdzaj stan przewodu zasilającego przed każdym użyciem. Uszkodzony przewód może spowodować porażenie prądem.
* Nie używaj narzędzi i elektronarzędzi z uszkodzonymi elementami lub bez osłon. Zapewniają one bezpieczeństwo użytkowania.
* Zawsze odłączaj narzędzia od zasilania podczas wymiany osprzętu lub wykonywania innych czynności konserwacyjnych.
* Trzymaj narzędzia mocno i pewnie podczas używania. Utrata kontroli może spowodować obrażenia.
* Nie dotykaj obracających się części . Istnieje ryzyko skaleczenia.
* Przechowuj narzędzia i elektronarzędzia w suchym i bezpiecznym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
* Regularnie czyść i konserwuj zgodnie z instrukcją obsługi. Zapewni to jej sprawność i bezpieczeństwo użytkowania.
* W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości w działaniu wiertarki, natychmiast przerwij pracę i skonsultuj się z serwisem.
Dane producenta
GTX POLAND SPZOO SP.K
POGRANICZNA 2/4
02-285 WARSZAWA
Poland
225730300
strefaklienta@gtx-group.com