Narzędzia NEO – profesjonalizm w każdym calu!

Współcześnie wielu producentów narzędzi oferuje najróżniejsze urządzenia i elektronarzędzia, które będą odpowiednie zarówno dla specjalistów z różnych dziedzin przemysłu, jak również domowych majsterkowiczów-amatorów. Na tle wielu konkurencyjnych marek powiewem świeżości jest z pewnością firma NEO, która wchodzi w skład grupy Topex. W jakich sytuacjach narzędzia NEO Ci się przydadzą?

Najwyższa jakość kluczem do sukcesu

Narzędzia NEO to produkty, które nie znoszą kompromisów. Charakterystyczną cechą marki jest przywiązywanie niezwykle dużej wagi do najwyższej jakości – niezależnie czy mowa o szczypcach i wkrętakach NEO, czy specjalistycznych elektronarzędziach. Wszystkie narzędzia NEO wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, a następnie poddane wymagającym procedurom kontrolnym i testom. Najlepszym dowodem najwyższej jakości narzędzi NEO jest oferowana przez producenta umowa gwarancyjna – 25 lat!

Wkrętaki NEO – propozycja dla domowych majsterkowiczów

Jak wspomnieliśmy, narzędzia NEO obejmują zarówno specjalistyczne produkty i elektronarzędzia dla profesjonalistów, jak również akcesoria dla majsterkowiczów-amatorów, które są niezbędne podczas wszelkiego rodzaju domowych prac remontowych. Najlepszym dowodem wysokiej jakości marki są wkrętaki NEO.

Popularne śrubokręty to akcesoria, które wykorzystywane są bardzo często, nawet przez mniej doświadczone osoby. Montaż mebli, zawieszenie obrazu na ścianie, rozkręcenie sprzętu elektronicznego czy regulacja drzwi szafy na ubrania – wkrętaki NEO doskonale sprawdzą się podczas najróżniejszych czynności. Będą one także nieocenioną pomocą podczas majsterkowania w przydomowym warsztacie.

Wkrętaki NEO bez problemu kupisz w wariantach pojedynczych, jak również w profesjonalnych zestawach wyposażonych w różne końcówki do wkrętaków. Dobrym rozwiązaniem będzie także kupno kompletu narzędzi NEO, w którym znajdziesz nie tylko śrubokręty, ale także szczypce uniwersalne, boczne oraz do izolacji.

Profesjonalne zestawy narzędzi NEO dla specjalistów

Oferta marki NEO obejmuje jednak także zaawansowane zestawy dla specjalistów z różnych branż. Sztandarowym produktem producenta są innowacyjne systemy EO Custom Pro, które umożliwiają skompletowanie i zaprojektowanie szafki narzędziowej według indywidualnych oczekiwań i preferencji. Komplety EO Custom Pro obejmują najróżniejsze elementy, takie jak kółka, szafki, półki i blaty, za pomocą których stworzysz swój wymarzony organizer na narzędzia w stu procentach zgodny z Twoimi potrzebami!