Zestaw narzędzi NEO do prac związanych z wymianą koła, naprawą zawieszenia, hamulcami itp. W solidnej, wygodnej walizce znajdziemy doskonały zestaw, który składa się z:
bezszczotkowego klucza udarowego NEO Energy+ 18V, 1/2”
- 2 akumulatorów 2Ah 18V Energy +, oraz szybkiej ładowarki
- 3 nasadek udarowych Cr-Mo NEO, w rozmiarach 17 mm, 19 mm i 21 mm, przeznaczonych do odkręcania i dokręcania śrub kół samochodowych w tym do felg aluminiowych.
- teleskopowa rękojeść NEO z przegubem 1/2” – regulacja długości od 330 mm do 480 mm
- przedłużki NEO 125 mm, 1/2”
- zestawu nasadek Cr-V, NEO, SUPERLOCK - w rozmiarach od 10 mm do 32 mm
Kompaktowa konstrukcja i wysoka wydajność klucza udarowego pozwolą ci pracować wydajnie, bez odczuwania zmęczenia i obciążenia dłoni.
3 poziomy regulacji momentu obrotowego w zakresie 80-200 nm, w razie potrzeby można dostosować moc klucza.
Diody zawsze dobrze oświetlą miejsce pracy, co jest szczególnie przydatne podczas zmiany kół w nocy lub pracy pod samochodem.
klucz 08-600 neto toolsaBezszczotkowy silnik i 2 akumulatory zapewniają bezproblemową pracę, a ładowanie raz na godzinę chroni nas przed nieoczekiwanymi przerwami w pracy. Akumulator i ładowarka są wyposażone we wskaźnik ładowania oraz elektroniczny system kontroli temperatury i prądu podczas ładowania i rozładowywania; uzupełniono trzy gniazda udarowe ze stali chromowo-molibdenowej. Grubość nasadki i specjalnego plastikowego pokrowca jest zmniejszona, a ty możesz poluzować i dokręcić śruby, które bezpiecznie mocują aluminiową obręcz bez uszkodzenia. Pomogą nam radzić sobie z bardzo mocnymi śrubami i nietypowymi zadaniami mechanicznymi.