Zaawansowane zestawy narzędziowe bardzo często wykorzystywane są nie tylko w profesjonalnych warsztatach naprawczych i wśród pracowników firm budowlanych, ale także podczas domowego majsterkowania. W tym artykule przyglądamy się wybranym zestawom narzędzi Yato.

Sprzęty i narzędzia Yato – czy warto?

W ciągu ostatnich lat będące częścią grupy Toya przedsiębiorstwo Yato stało się jedną z najpopularniejszych i najbardziej renomowanych firm z elektronarzędziami na rynku. Urządzenia i narzędzia Yato w większości przeznaczone są do użytku profesjonalnego i znajdują zastosowanie w branży warsztatowej, budowlanej ogrodowej. Coraz częściej korzystają z nich jednak także domowi majsterkowicze, którzy doceniają wysoką jakość sprzętów i łatwość ich obsługi.

Czy w takim razie warto inwestować w narzędzia Yato? Odpowiedź na to pytanie wydaje się oczywista. Producent dba o to, by wszystkie oferowane przez niego produkty – niezależnie od tego, czy chodzi o zaawansowane elektronarzędzia czy najprostsze szczypce i wkrętaki – były wykonane z najlepszych, wytrzymałych materiałów. Jeśli dodamy do tego efektowny, nowoczesny design oraz ergonomiczne wykończenia, otrzymamy narzędzia, które są gwarantem wieloletniego użytkowania.

Zestawy narzędzi Yato – nasze propozycje

Przyrządy i narzędzia Yato możesz zakupić osobno lub w efektownych kompletach. Oto trzy zestawy narzędziowe tej marki, które naszym zdaniem zasługują na wyróżnienie.

Podstawowy zestaw narzędzi YT-39280

Ten zestaw doskonale sprawdzi się nie tylko w zastosowaniu profesjonalnym, ale również w domu. Jest on wyposażony we wszystkie elementy i narzędzia, które są potrzebne do drobnych prac warsztatowych czy remontowych. Znajdujące się w tym komplecie narzędzia Yato to między innymi nożyk do tapet, zwijana miara, wkrętaki płaskie i krzyżakowe, młotek ślusarski i bity. A wszystko zapakowane w praktyczne etui wyposażone w uchwyty.

Zestaw narzędzi dla elektryków YT-39009

Jeśli potrzebujesz bardziej specjalistycznego zestawu, ten komplet będzie w sam raz dla Ciebie. W wytrzymałej walizce znajdziesz nie tylko podstawowe narzędzia (wkrętaki, klucze imbusowe, szczypce uniwersalne), ale również profesjonalne urządzenia do branży elektroinstalacyjnej i motoryzacyjnej.

Specjalistyczny zestaw narzędziowy YT-38931

Ostatnia z naszych propozycji to specjalistyczny zestaw narzędziowy, przeznaczony do użytku w warsztatach samochodowych i mechanicznych. Walizka posiada specjalne przegródki, w których znajduje się szeroki wybór nasadek, grzechotek i przedłużek. W zestawie narzędzi Yato YT-38931 znajdziesz też końcówki wkrętakowe, bity i adaptery do bitów.