Wysokiej jakości opony rolnicze to podstawa dla prawidłowego funkcjonowania pojazdu: zarówno samochodów osobowych, jak i pojazdów przemysłowych, takich jak maszyny rolnicze. Dobieramy je pod względem rodzaju powierzchni, z którą będą mieć kontakt, ich przyczepności i wytrzymałości, a także warunków atmosferycznych, na które musi być odporna. Aby mieć pewność, że wybraliśmy możliwie najlepszą dostępną oponę, warto zainwestować w ogumienie od renomowanych producentów – ich artykuły cieszą się zaufaniem specjalistów. W tym artykule przedstawiamy kilka sprawdzonych marek.

Michelin

Kto z nas nie kojarzy charakterystycznego, białego ludzika Michelin? Ta marka nie bez powodu jest liderem na rynku opon. Ich motto brzmi: „A better way forward”, ponieważ Michelin przykłada wszelkich starań, aby podnieść komfort użytkowników. Dbają o dobro środowiska, optymalizując produkcję i zmniejszając globalny poziom zanieczyszczenia planety. Wśród opon dla samochodów przemysłowych Michelin proponuje ogumienie dla pojazdów rolniczych i dostawczych. Francuska marka została założona w 1889 roku przez braci Andre i Eduarda – zapisali się w historii rozwoju technologicznego i do dziś Michelin dostarcza jedne z najlepszych opon dostępnych na rynku.

Kleber

Marka Kleber powstała w 1910 roku, a pierwsza opona trafiła na rynek już w 1911 roku, z kolei pierwsze wersje ogumienia rolniczego zaprezentowali w 1940 roku. Od tego czasu wciąż doskonalą produkcję, poszukując najbardziej wytrzymałych i odpornych na zniszczenia mieszanek gumy. Opony Kleber to doskonała przyczepność i wyjątkowy komfort jazdy. Marka, która w 2010 roku obchodziła swoje setne urodziny, właśnie wtedy wprowadziła na rynek oponę całoroczną, która cieszy się wielkim powodzeniem wśród kierowców – to świetne rozwiązanie dla jazdy w warunkach miejskich, kiedy sezon zimowy jest łagodniejszy.

Trelleborg

Trelleborg Group to jeden ze światowych liderów w produkcji opon. Już od ponad 100 lat funkcjonuje na rynku, a powstała w 1905 roku w Skandynawii. Wspierała szwedzkie wojsko w walce podczas I wojny światowej. Opony Trelleborg to produkty, które spełniają międzynarodowe standardy i cechują się niezwykle wysoką jakością. Specjaliści Trelleborg wciąż testują różne mieszanki gumy i innych tworzyw, aby oferować wytrzymałe opony o wysokim stopniu przyczepności, odporności na ścieranie i kontakt z trudnymi czynnikami zewnętrznymi. Wybierając opony Trelleborg możesz mieć pewność, że stawiasz na skuteczne rozwiązanie.

Wszystkie te marki znajdziesz w asortymencie mpm-24.