-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Spodnie robocze Neo Garage XL, 100% bawełna rip stop
117.49
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 10 |
| Dostępność |
Duża dostępność
|
Zamówienie telefoniczne: 627344743
Spodnie robocze Neo Garage XL, 100% bawełna rip stop
Spodnie robocze Neo Garage w rozmiarze XL to doskonały wybór dla każdego majsterkowicza oraz profesjonalisty. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas pracy. Dzięki zastosowaniu 100% bawełny o gramaturze 210 g/m² oraz splocie rip stop, spodnie te charakteryzują się zwiększoną odpornością na rozdzieranie, co sprawia, że są idealne do intensywnego użytkowania.
Właściwości produktu
Spodnie robocze Neo Garage zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności. Wzmocnione potrójnymi szwami oraz dodatkową tkaniną oxford 100% poliester o gramaturze 220 g/m² od wewnętrznej strony nogawki, oferują nie tylko wytrzymałość, ale także komfort noszenia. Dodatkowo, ich konstrukcja zapewnia łatwy dostęp do wszystkich kieszeni i zaczepów, co ułatwia wyciąganie niezbędnych akcesoriów w trakcie pracy.
Parametry techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | NEO TOOLS |
| Model | 81-237-XL |
| Materiał | 100% bawełna rip stop |
| Gramatura materiału | 210 g/m² |
| Wzmocnienie | Potrójne szwy, tkanina oxford 100% poliester (220 g/m²) |
| Kieszenie | Kieszenie zapinane na napy, kieszeń na udzie zapinaną na zamek, kieszenie na nakolanniki |
| Uchwyt na narzędzia | Tak |
| Wstawki z gumą w pasie | Tak |
| Certyfikat | CE |
| Rozmiary dostępne | XS-XXXL |
| Waga | 826 g |
| EAN | 5907558481242 |
Spodnie robocze Neo Garage to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie jakość i funkcjonalność. Dzięki różnorodnym kieszeniom oraz wygodnemu dopasowaniu, praca w nich staje się przyjemnością. Nie czekaj, sprawdź naszą ofertę i wybierz model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom!
Szukasz innego modelu? Zobacz spodnie robocze w naszym sklepie!
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Informacje o bezpieczeństwie ubrania
Produkt służy do ochrony ciała użytkownika przed zagrożeniami
mechanicznymi (np. otarcia) oraz minimalnymi
zagrożeniami takimi jak czynniki atmosferyczne, które nie
mają charakteru wyjątkowego ani ekstremalnego.
Produkt został poddany ocenie zgodności w oparciu o obowiązującą
normę.
Jest środkiem ochrony indywidualnej kategorii I o konstrukcji prostej
zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/425. (chyba że jest to opisane
inaczej w deklaracji lub instrukcji obsługi produktu)
Zawsze należy oceniać, czy wyrób zapewnia odpowiednią do warunków
pracy ochronę. Nieprzestrzeganie zaleceń zawartych w instrukcji lub złe
dobranie odzieży do warunków i wykonywanych prac, może skutkować
pogorszeniem lub brakiem skuteczności ochrony.
Przed użyciem należy sprawdzić stan techniczny, a w szczególności czy
odzież: nie jest porwana, poplamiona substancjami łatwopalnymi; czy
wszystkie zapięcia są sprawne, czy jest odzież jest kompletna.
Produkt można użytkować bezterminowo.
Wyrobu nie wolno samodzielnie modyfikować. W przypadku
jakichkolwiek uszkodzeń mechanicznych, pęknięć, dziur, rozerwanych
szwów, uszkodzonych zapięć lub innych elementów, odzież traci
przydatność do użycia.
Produktu nie stosować jeżeli w kontakcie ze skórą powoduje objawy
alergiczne lub został uszkodzony.
UWAGA!
Odzież nie chroni przed zagrożeniami takimi jak: uderzenia, woda,
wysoka i niska temperatura, woda, ogień, chemikalia, kwasy.
Pewne substancje chemiczne mogą oddziaływać szkodliwie na produkt.
Szczegółowych informacji na ten temat należy szukać u producenta
Odzież po założeniu nie powinna ograniczać ani utrudniać zdolności
ruchowych użytkownika. Rozmiar powinien być dobrany na podstawie
załączonej do produktu tabeli pomiaru sylwetki z uwzględnieniem
rozmiaru odzieży na ogół noszonej przez użytkownika
Do czyszczenia nie wolno używać materiałów ściernych i agresywnych
detergentów- chyba że szczegółowe zalecenia konserwacji stanowią
inaczej
Dane producenta
GTX POLAND SPZOO SP.K
POGRANICZNA 2/4
02-285 WARSZAWA
Poland
225730300
strefaklienta@gtx-group.com