Opony rolnicze Kleber Gripker Kleber

Gripker z serii 65 został stworzony do ciągników o mocy od 80 do 180 KM. Na rynkach opona jest dostępna już od 2010roku i z ogromnymi sukcesami zdobywa serca użytkowników ciągników rolniczych.

Nowy Kleber Gripker, szczególnie przystosowany do upraw mieszanych i hodowli zwierząt, zapewnia doskonałą ochronę gleby dzięki nowatorskiej konstrukcji. Jego klocki są zaprojektowane tak, aby zmniejszyć uszkodzenia wschodzących upraw i łąk, a także są bardziej zaokrąglone, aby zapewnić skuteczne usuwanie błota z bieżnika w celu samooczyszczenia. Chociaż Kleber Gripker ma wyjątkowo nowoczesny wygląd, ma również trzy małe przeploty między klockami bieżnika, które były znakiem firmowym opon Kleber w całej historii firmy. Ponadto Kleber Gripker jest dostosowana do użytku drogowego i transportowego zgodnie z wymaganiami dzisiejszych rolników i posiada indeks prędkości D, pozwalający na osiągnięcie prędkości do 65 km / h.

Kleber obecnie proponuje następujące produkty:

- Kleber Topker do ciągników o większej mocy od 200 do 300 KM, który łączy doskonałą przyczepność z wyjątkową wytrzymałością.

- Kleber Gripker z serii 65 do ciągników o mocy od 80 do 180 KM, który zapewnia doskonałą przyczepność, jednocześnie poprawiając ochronę gleby.

- Kleber Fitker z serii 70 do ciągników o mocy od 70 do 180 KM, których wszechstronność jest głównym atutem.

- Kleber Traker serii 85 jest przeznaczony do ciągników o mocy od 60 do 160 KM i idealnie nadaje się do ogólnych prac rolniczych.

 

Całą gamę opon Kleber kupisz w doskonałych cenach w sklepie internetowym www.mpm-24.pl


Kleber Gripker