Opony rolnicze Gripker Kleber z serii 65 zostały stworzone do ciągników o mocy od 80 do 180 KM. Na rynkach opona jest dostępna już od 2010 roku i z ogromnymi sukcesami zdobywa serca użytkowników ciągników rolniczych.

Nowy Kleber Gripker, szczególnie przystosowany do upraw mieszanych i hodowli zwierząt, zapewnia doskonałą ochronę gleby dzięki nowatorskiej konstrukcji. Jego klocki są zaprojektowane tak, aby zmniejszyć uszkodzenia wschodzących upraw i łąk, a także są bardziej zaokrąglone, aby zapewnić skuteczne usuwanie błota z bieżnika w celu samooczyszczenia.

Chociaż Kleber Gripker ma wyjątkowo nowoczesny wygląd, ma również trzy małe przeploty między klockami bieżnika, które były znakiem firmowym opon Kleber w całej historii firmy. Ponadto Kleber Gripker jest dostosowana do użytku drogowego i transportowego zgodnie z wymaganiami dzisiejszych rolników i posiada indeks prędkości D, pozwalający na osiągnięcie prędkości do 65 km/h.

Kleber obecnie proponuje następujące produkty:

  • Kleber Topker do ciągników o większej mocy od 200 do 300 KM, który łączy doskonałą przyczepność z wyjątkową wytrzymałością.
  • Kleber Gripker z serii 65 do ciągników o mocy od 80 do 180 KM, który zapewnia doskonałą przyczepność, jednocześnie poprawiając ochronę gleby.
  • Kleber Fitker z serii 70 do ciągników o mocy od 70 do 180 KM, których wszechstronność jest głównym atutem.
  • Kleber Traker serii 85 jest przeznaczony do ciągników o mocy od 60 do 160 KM i idealnie nadaje się do ogólnych prac rolniczych.
Całą gamę opon Kleber kupisz w doskonałych cenach oraz inne opony rolnicze, kupisz w naszym sklepie! Szukasz więcej wiedzy? Przeczytaj, jacy są najlepsi producenci opon rolniczych!


Kleber Gripker