Smartfony już od dłuższego czasu są nieodzownym elementem naszego życia – zarówno towarzyskiego, jak i zawodowego. Nic więc dziwnego, że ich awaria czasem bywa niemałą katastrofą. Większość usterek można jednak z łatwością naprawić bez konieczności kupna nowego telefonu. W takich sytuacjach przydadzą się jednak profesjonalne narzędzia do naprawy smartfonów, marki NEO i uniwersalne uchwyty do smartfonów. Czym są i kiedy warto je kupić? Sprawdźmy!

Czym jest uchwyt do smartfonów?

Uchwyty do smartfonów kojarzą nam się przede wszystkim z akcesoriami, z których korzystamy w samochodach i rowerach. W gruncie rzeczy artykuły NEO, o których mówimy, są do nich bardzo podobne. Uniwersalne uchwyty do smartfonów to praktyczne stojaki, które umożliwiają komfortowe przeprowadzanie prac serwisowych przy smartfonach. Uchwyt taki można stabilnie przymocować do blatu, a do niego przytwierdzić zepsute urządzenie mobilne.

Uchwyt w znaczącym stopniu ułatwia i przyspiesza pracę, ponieważ podtrzymuje demontowane komponenty, zwalniając tym samym z tego obowiązku osobę przeprowadzającą naprawę. Dodatkowo, tego typu akcesoria często mają regulacji otwieranej klapy, dzięki czemu smartfon może być ustawiony pod kątem optymalnym dla serwisanta.

Dodatkowe narzędzia? Tylko wkrętaki!

Posiadając tego typu akcesorium, do demontażu nie potrzeba żadnych innych narzędzi NEO poza wkrętakami. Jest to o tyle wygodne, że w wielu zestawach do uchwytów do smartfonów dołączane są komplety potrzebnych wkrętaków. Taki demontaż może zatem przeprowadzić każdy.

No właśnie – pozostaje pytanie: komu tak naprawdę przyda się uniwersalny uchwyt do smartfona do prac serwisowych? Tego typu akcesoria znajdą zastosowanie przede wszystkim w profesjonalnych serwisach GSM i warsztatach elektronicznych. Mogą jednak przydać się także domowym majsterkowiczom, którzy są w stanie samodzielnie poradzić sobie z wieloma usterkami w urządzeniach mobilnych. Tym bardziej, że są to akcesoria uniwersalne – muszą być tylko odpowiednio dopasowane do przekątnej smartfona.

Kup uchwyt do smartfonów i narzędzia NEO w naszym sklepie

Uniwersalny uchwyt do naprawy smartfonów wraz ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami NEO i wkrętakami znajdziesz w naszym sklepie internetowym MPM-24.pl. Co więcej, oferta sklepu jest wzbogacona także o wiele innych narzędzi NEO do naprawy smartfonów. Poza uchwytami i wkrętakami można tu znaleźć także chwytaki akcesoriów elektronicznych, szczypce do ekranów i zestawy otwieraków.