-
BRZESZCZOT HCS 230MM 12T PROSTE CIĘCIE YT-33970 YATO


Symbol:
YT-33970
BRZESZCZOT HCS 230MM 12T PROSTE CIĘCIE YT-33970 YATO. Narzędzia dla profesjonalistów i majsterkowiczów.

Wpisz swój e-mail |
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Cena przesyłki | 20,00 zł Brutto |
Dostępność |
Brak towaru
|
Kod kreskowy | |
EAN | 5906083085680 |
Zostaw telefon |
BRZESZCZOT HCS 230MM 12T PROSTE CIĘCIE YT-33970 YATO
Brzeszczot do piły szablastej tnący drewno i płyty wiórowe wzdłuż prosto i dokładnie, bez drgań występujących przy użyciu tradycyjnych wąskich ostrzy.
- długość całkowita 230 mm daje możliwość równego przecinania pod kątem prostym kantówek, stempli okrąglaków albo murłat i krokwi o grubości do 200 mm
Znakomicie sprawdza się przy pracach zwiazanych z budową wiat garażowych, domków w ogrodzie, dachów lub w pracach szalunkowych.
- siła i precyzja połączenia tego brzeszczotu z mocą piły szablastej pozwala łatwiej, bezpieczniej i taniej przecinać wszelkie elementy z drewna i płyt niż przy użyciu np piły łańcuchowej, gdzie łańcuch szybko wymaga ponownego ostrzenia po kontakcie z ziemią lub piaskiem
Brzeszczot ma standardowy dla wszystkich pił szablastych uchwyt narzędziowy, który stabilnie trzyma narzędzie i pozwala na montaż w dwóch położeniach: zębami w dół lub zębami do góry (co ułatwia cięcie np. podbitki dachowej od spodu).
Szukasz innego modelu? Zobacz brzeszczoty w naszym sklepie!
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.