-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Zestaw wierteł stopniowych HSS TiN, 3-20 mm, Hex, 3 szt.
Zestaw wierteł stopniowych HSS TiN, 3-20 mm, Hex, 3 szt.. Narzędzia dla profesjonalistów i majsterkowiczów.
32.48
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 10 |
| Dostępność |
Duża dostępność
|
Zamówienie telefoniczne: 627344743
Zestaw wierteł stopniowych HSS TiN, 3-20 mm, Hex, 3 szt.
Opis produktu
- 3-12 mm (ze stopniami: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 mm)
- 4-12 mm (ze stopniami: 4, 6, 8, 10, 12 mm)
- 4-20 mm (ze stopniami: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 mm)
Parametry techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | NEO TOOLS |
| Typ wierteł | Stopniowe HSS TiN |
| Zakres średnic | 3-20 mm |
| Ilość sztuk w zestawie | 3 |
| Maksymalna grubość materiału | 4 mm |
| Waga | 125 g |
| Kod EAN | 5907558479522 |
Zastosowanie
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa narzędzi oraz elektronarzędzi oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):
* Przed użyciem dokładnie zapoznaj się z instrukcją obsługi. Niewłaściwe użytkowanie może prowadzić do obrażeń.
* Zawsze używaj okularów ochronnych i rękawic roboczych. Chronią one przed odpryskami i skaleczeniami.
* Upewnij się, że akcesoria lub osprzęt są odpowiednio zamocowane i dobrane do materiału. Nieprawidłowy dobór osprzętu może uszkodzić narzędzie lub spowodować obrażenia.
* Nie używaj elektronarzędzi w wilgotnym otoczeniu lub podczas deszczu. Istnieje ryzyko porażenia prądem.
* Sprawdzaj stan przewodu zasilającego przed każdym użyciem. Uszkodzony przewód może spowodować porażenie prądem.
* Nie używaj narzędzi i elektronarzędzi z uszkodzonymi elementami lub bez osłon. Zapewniają one bezpieczeństwo użytkowania.
* Zawsze odłączaj narzędzia od zasilania podczas wymiany osprzętu lub wykonywania innych czynności konserwacyjnych.
* Trzymaj narzędzia mocno i pewnie podczas używania. Utrata kontroli może spowodować obrażenia.
* Nie dotykaj obracających się części . Istnieje ryzyko skaleczenia.
* Przechowuj narzędzia i elektronarzędzia w suchym i bezpiecznym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
* Regularnie czyść i konserwuj zgodnie z instrukcją obsługi. Zapewni to jej sprawność i bezpieczeństwo użytkowania.
* W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości w działaniu wiertarki, natychmiast przerwij pracę i skonsultuj się z serwisem.
Dane producenta
GTX POLAND SPZOO SP.K
POGRANICZNA 2/4
02-285 WARSZAWA
Poland
225730300
strefaklienta@gtx-group.com