-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
T-shirt Neo Garage L, 100% bawełna single jersey
| Wpisz swój e-mail |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 10 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
T-shirt Neo Garage L, 100% bawełna single jersey
Odkryj nowoczesność i komfort z T-shirtem Neo Garage w rozmiarze L. Ta wyjątkowa koszulka od renomowanej marki NEO wykonana jest w 100% z wysokiej jakości bawełny, co zapewnia nie tylko wygodę noszenia, ale również doskonałą oddychalność. Jej gramatura wynosząca 180 g/m² oraz splot single jersey sprawiają, że jest to doskonały wybór na każdą okazję.
Dlaczego warto wybrać T-shirt Neo Garage?
Nasza koszulka wyróżnia się unikalnym, pomarańczowym, neonowym nadrukiem przedstawiającym skrzyżowane klucze płasko oczkowe, co nadaje jej charakteru i stylu. Krótki rękaw i okrągły dekolt z elastyczną wypustką zapewniają swobodę ruchów, co czyni ten model idealnym do pracy, na co dzień oraz podczas aktywności fizycznych.
Produkt posiada również wewnętrzną wszywkę imienną oraz jest zgodny z certyfikatem CE, co potwierdza jego wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania.
Parametry techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | NEO TOOLS |
| Model | T-shirt 81-652-L |
| Materiał | 100% bawełna |
| Gramatura | 180 g/m² |
| Typ splotu | Single jersey |
| Rozmiar | L |
| Długość całkowita | 78 cm |
| Długość rękawa zewnętrzna | 22 cm |
| Szerokość dołu | 54 cm |
| Szerokość klatki piersiowej | 54 cm |
| Waga | 240 g |
| Kod EAN | 5907558481297 |
Nie czekaj! Zainwestuj w komfort i styl z T-shirtem Neo Garage. Sprawdź również inne modele dostępne w naszym sklepie i wybierz coś dla siebie!
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Informacje o bezpieczeństwie ubrania
Produkt służy do ochrony ciała użytkownika przed zagrożeniami
mechanicznymi (np. otarcia) oraz minimalnymi
zagrożeniami takimi jak czynniki atmosferyczne, które nie
mają charakteru wyjątkowego ani ekstremalnego.
Produkt został poddany ocenie zgodności w oparciu o obowiązującą
normę.
Jest środkiem ochrony indywidualnej kategorii I o konstrukcji prostej
zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/425. (chyba że jest to opisane
inaczej w deklaracji lub instrukcji obsługi produktu)
Zawsze należy oceniać, czy wyrób zapewnia odpowiednią do warunków
pracy ochronę. Nieprzestrzeganie zaleceń zawartych w instrukcji lub złe
dobranie odzieży do warunków i wykonywanych prac, może skutkować
pogorszeniem lub brakiem skuteczności ochrony.
Przed użyciem należy sprawdzić stan techniczny, a w szczególności czy
odzież: nie jest porwana, poplamiona substancjami łatwopalnymi; czy
wszystkie zapięcia są sprawne, czy jest odzież jest kompletna.
Produkt można użytkować bezterminowo.
Wyrobu nie wolno samodzielnie modyfikować. W przypadku
jakichkolwiek uszkodzeń mechanicznych, pęknięć, dziur, rozerwanych
szwów, uszkodzonych zapięć lub innych elementów, odzież traci
przydatność do użycia.
Produktu nie stosować jeżeli w kontakcie ze skórą powoduje objawy
alergiczne lub został uszkodzony.
UWAGA!
Odzież nie chroni przed zagrożeniami takimi jak: uderzenia, woda,
wysoka i niska temperatura, woda, ogień, chemikalia, kwasy.
Pewne substancje chemiczne mogą oddziaływać szkodliwie na produkt.
Szczegółowych informacji na ten temat należy szukać u producenta
Odzież po założeniu nie powinna ograniczać ani utrudniać zdolności
ruchowych użytkownika. Rozmiar powinien być dobrany na podstawie
załączonej do produktu tabeli pomiaru sylwetki z uwzględnieniem
rozmiaru odzieży na ogół noszonej przez użytkownika
Do czyszczenia nie wolno używać materiałów ściernych i agresywnych
detergentów- chyba że szczegółowe zalecenia konserwacji stanowią
inaczej
Dane producenta
GTX POLAND SPZOO SP.K
POGRANICZNA 2/4
02-285 WARSZAWA
Poland
225730300
strefaklienta@gtx-group.com